loading

PROGRAM REGENEROWANE CZĘŚCI OPEL.


Program Regenerowane części Opel

Wysoka jakość za rozsądną cenę.


Atrakcyjne warunki sprzedaży części regenerowanych stwarzają możliwość wykonywania korzystnych pod względem cenowym napraw starszych pojazdów. Dzięki dużo niższym kosztom regeneracji w porównaniu z produkcją nowych elementów, ceny skomplikowanych podzespołów takich jak na przykład silniki zostały obniżone do minimum.

 

Do regeneracji części wykorzystujemy nowe komponenty, które dokładnie pasują i współpracują z innymi elementami, przez co części te są technicznie równoważne z fabrycznie nowymi odpowiednikami.

Proces regeneracji przyczynia się do oszczędności surowców, czyli jest korzystny dla środowiska naturalnego. Większości wykorzystywanych elementów nie trzeba produkować, dzięki czemu ceny regenerowanych części mogą być nawet do 60% niższe w stosunku do fabrycznie nowych.Zalety części regenerowanych.

  • Wysoka jakość wykonania
  • Ochrona środowiska naturalnego
  • Korzystny stosunek ceny do jakości


Gama części regenerowanych obejmuje ponad 2 000 pozycji, wśród których znajdują się między innymi: skrzynie biegów, sprężarki klimatyzacji, filtry cząstek stałych, elementy układu kierowniczego, rozruszniki, alternatory, silniki i elementy silników, podzespoły silników diesla, zaciski hamulcowe.

Do góry